top of page

Координаційний штаб з питань приведення об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту як таких, що мають стратегічне значення для забезпечення захисту населення, у належний стан

shevron_print.png

Координаційний штаб було створено в рамках виконання завдання Президента та рішення РНБО. Тож його поява є логічним кроком для подальшої комунікації та прийняття спільних оперативних рішень.

Мета створення Координаційного штабу — співпраця між відповідальними структурами задля спільного результату, а саме — збільшення кількості придатних захисних споруд цивільного захисту по всій території України.  

Основними завданнями Координаційного штабу є:

1. Cприяння координації діяльності центральних і місцевих органів виконавчої влади, державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності з питань приведення об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту в належний стан.

2. Визначення шляхів, механізмів і способів розв’язання проблемних питань, що виникають під час приведення об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту в належний стан.

3. Підготовка пропозицій щодо:  - виділення коштів з державного і місцевих бюджетів та інших джерел відповідно до законодавства для забезпечення приведення об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту в належний стан;  - оперативного вирішення проблемних питань, пов’язаних із приведенням об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту в належний стан;  - стимулювання залучення інвестицій для приведення об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту в належний стан;   - удосконалення нормативно-правової бази та підвищення ефективності діяльності органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування з питань, що належать до його компетенції.


4. Поширення інформації про його діяльність.

Перше засідання Координаційного штабу відбулось 6 лютого 2024 року

bottom of page